Server IP: 188.212.107.135:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server IP: 188.212.107.135:27015


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Statistica serverului
Tema pentru admini - Pagina 2 B_160x400_T2_F-2

 

 Tema pentru admini

In jos 
+3
peric0L
Drinky
SNAKE
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
peric0L
User
User
peric0L


Mesaje : 35
Data de inscriere : 14/06/2010
Localizare : Roman

Tema pentru admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tema pentru admini   Tema pentru admini - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 5:51 am

Si hartile atrag lumea ! scoate hartile normale care sunt pe toate serverele gen cs_office , cs_747 etc. si baga din astea ! Eldar iar cele care sunt pe server sa apara si la amx_listmaps , iar aceasta comanda sa o aiba toti adminii !
Sus In jos
Eldar
Owner
Eldar


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 44

Tema pentru admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tema pentru admini   Tema pentru admini - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:15 am

peric0L a scris:
Si hartile atrag lumea ! scoate hartile normale care sunt pe toate serverele gen cs_office , cs_747 etc. si baga din astea ! Eldar iar cele care sunt pe server sa apara si la amx_listmaps , iar aceasta comanda sa o aiba toti adminii !

Exact din motivul asta nu intra lumea, ca sunt hartile cs_office si cs_747 care nu le joaca oricine . affraid
No comment.
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

Tema pentru admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tema pentru admini   Tema pentru admini - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 8:13 am

O propunere ca sa populam serverul ar fi ca toti sa aducem cunostinte (asta in afara de tinerea redirectelor care sunt foarte importante).
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

Tema pentru admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tema pentru admini   Tema pentru admini - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 10:02 am

Da este o problema cu inmultirea jucatorilor pe server dar in afara de redirecte si sa-ti chemi prietenii (care totusi nu sunt obligati sa intre in permanenta Smile ) nu prea vad alta solutie, in ceea ce priveste mapele nu sunt o cauza a faptului ca sv este gol, sunt sigur ca si daca punem toate mapele existente de cs nu se va umple sv instantaneu,asa ca deocamdata mapele cred ca sunt suficiente si intradevar, de playeri ducem lipsa,deci daca aveti idei de adunare a playerilor sunteti rugati sa va exprimati aici.
Sus In jos
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Tema pentru admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tema pentru admini   Tema pentru admini - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 2:29 pm

e ok ce-ai zis pricol dar vad ca nu s-a pomenit de cs_deagle, cs_snow2010 ... mape jucate... si care mai sunt :)trebuie cum am mentionat in trecut facute o selectie din consola la maps de planse si bagate dupa aia altele noi...in general tre sa ne axam pe mape mici , ca nu suntem fill ca server si sunt o TONA de mape mici cu pistoale cu arme pe jos... si multe altele, nu le stiu numele dar am jucape pe mape dastea Smile vad ca inca se discuta treaba cu mapele si tot snow se joaca, macar de s-ar baga ca 2-3 pe zi..
Sus In jos
peric0L
User
User
peric0L


Mesaje : 35
Data de inscriere : 14/06/2010
Localizare : Roman

Tema pentru admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tema pentru admini   Tema pentru admini - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 1:49 pm

Sus In jos
Continut sponsorizat





Tema pentru admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tema pentru admini   Tema pentru admini - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Tema pentru admini
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Lista admini
» Propunere admini
» Downgrade admini
» Atentie admini
» Upgrade/downgrade admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server IP: 188.212.107.135:27015 :: Board index :: Sugestii & Propuneri-
Mergi direct la: