Server IP: 188.212.107.135:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server IP: 188.212.107.135:27015


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Statistica serverului
Problema cu ScreenSHot-urile B_160x400_T2_F-2

 

 Problema cu ScreenSHot-urile

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Problema cu ScreenSHot-urile Empty
MesajSubiect: Problema cu ScreenSHot-urile   Problema cu ScreenSHot-urile Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 12:45 pm

ce se intampla cu ss-urile? nu pot sa-mi dau seama daca are un silent aim un wall care si-l dezactiveaza , lumea se plange de cate unu care poate joaca bine si omu da numai la cap.. si mie poate-mi da impresia ca e codat.. cand se remediaza faza cu pozele? e chiar necesara treaba si foarte urgenta. cel putin din pct meu de vedere eu vreau sa am dovezile mele concludente nu sa ma iau dupa cate unu sau altu sa pun voteban pana nu vad eu daca are sau nu coduri , astept un raspuns de la cineva , care se ocupa cu treaba asta!
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

Problema cu ScreenSHot-urile Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu ScreenSHot-urile   Problema cu ScreenSHot-urile Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 2:28 pm

Stim de problema asta de mult , dar nu am gasit un plugin bun pentru ss , am incercat mai multe dar nici unul bun. O sa mai caut si sper sa rezolv problema zilele astea.
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

Problema cu ScreenSHot-urile Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu ScreenSHot-urile   Problema cu ScreenSHot-urile Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 6:10 pm

Partea proasta e ca nu mai merge deloc,inainte merge doar de la mine in sus dar acum nu mai merge deloc asa ca e cam complicat cat pt Vlad(GreuDeUcis) cand prinzi un codat cu aim in poze sa mi le arati si mie Smile dar te-as sfatuii sa-l prinzi facand un demo,esti mult,mult mai sigur de dovada. Smile
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

Problema cu ScreenSHot-urile Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu ScreenSHot-urile   Problema cu ScreenSHot-urile Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 8:03 pm

Sa rezolvat Very Happy TC
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
Continut sponsorizat





Problema cu ScreenSHot-urile Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu ScreenSHot-urile   Problema cu ScreenSHot-urile Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema cu ScreenSHot-urile
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server IP: 188.212.107.135:27015 :: Board index :: Sugestii & Propuneri-
Mergi direct la: