Server IP: 188.212.107.135:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server IP: 188.212.107.135:27015


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Statistica serverului
propunere cat si ajutor B_160x400_T2_F-2

 

 propunere cat si ajutor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
sytos1
User
User



Mesaje : 2
Data de inscriere : 03/08/2010

propunere cat si ajutor Empty
MesajSubiect: propunere cat si ajutor   propunere cat si ajutor Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 5:33 am

am sa trec direct la subiect..........aveti un forum destul de simplu k sa nu jignesc munca altora..........care este propunerea mea.......eu si cu inca un coleg ca sa il numesc asa vrem sa facem o communitate unde fiecare decizie este consultata cu ceilalti membri din staff si nimeni nu este sef....eu stiu sa fac site..........incepand de la 0 sa arate k unu platit fara reclame etc.........vom pune un chat muzica etc.......vrem o comunitate care sa nu se bazeze doar pe cs......dar principalu subiect va fi cs....stiu k suna aiurea dar nah.......orcum eu ma voi ocupa de site si mai tarziu si de un forum.........colegul meu are sv de cs lafel ca si voi......fiecare veti avea topicul vostru unde veti fi owneri nimeni nu se va baga peste voi.....nuj cum sa va explic mai multe dar orcum esentialul cred k lati inteles.........astept un rasp aici si nu pe mail sau mess .......pana atunci numai bine ...cu respect silviu


Ultima editare efectuata de catre sytos1 in Mar Aug 03, 2010 7:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

propunere cat si ajutor Empty
MesajSubiect: Re: propunere cat si ajutor   propunere cat si ajutor Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 6:54 am

Mie mi se pare o idee buna
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
Fiul
Moderator
Moderator
Fiul


Mesaje : 39
Data de inscriere : 11/06/2010

propunere cat si ajutor Empty
MesajSubiect: Re: propunere cat si ajutor   propunere cat si ajutor Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 9:40 am

Nu am nimic impotriva , e interesant
Sus In jos
sytos1
User
User



Mesaje : 2
Data de inscriere : 03/08/2010

propunere cat si ajutor Empty
MesajSubiect: Re: propunere cat si ajutor   propunere cat si ajutor Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 10:05 am

mesajul a fost trimis la mai multe comunitati cu si fara domeniu..........mai multe comunitati au fost interesate de propunere si momentan colaboram cu una .....cum nu am primit rasp am considerat comunitatea voastra neactiva.....asa k retrag propunerea.......multa bft ....cu respect silviu
Sus In jos
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

propunere cat si ajutor Empty
MesajSubiect: Re: propunere cat si ajutor   propunere cat si ajutor Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 3:26 pm

Nu stiu de ce dar mi-e mi se pare ca primisei raspuns,deci nu stiu de ce ai impresia ca acesta comunitate este inactiva??
Sus In jos
Continut sponsorizat





propunere cat si ajutor Empty
MesajSubiect: Re: propunere cat si ajutor   propunere cat si ajutor Icon_minitime

Sus In jos
 
propunere cat si ajutor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server IP: 188.212.107.135:27015 :: Board index :: Sugestii & Propuneri-
Mergi direct la: