Server IP: 188.212.107.135:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server IP: 188.212.107.135:27015


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Statistica serverului
Introducere plugin-uri B_160x400_T2_F-2

 

 Introducere plugin-uri

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeJoi Iun 10, 2010 3:50 am

Revin cu ideea de a mai introduce niste plugin-uri foarte necesare pt sv mai ales cand nu sunt admini,daca vreti vi le pot procura eu:
- plugin kick afk player dupa maxim 2 min;
- plugin kick player cu ping peste 120, caci de acolo deja se misca foarte nasol;
- plugin ptb (pentru echilibrarea echipelor)
Acestea chiar sunt necesare insa o sa mai solicit introducerea si altor plugin-uri care consider ca ne vor fi de folos.


Ultima editare efectuata de catre Drinky in Joi Iun 10, 2010 6:39 am, editata de 1 ori
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeJoi Iun 10, 2010 6:29 am

Pro , sa cauti plugin-urile si o sa le bagam.
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
peric0L
User
User
peric0L


Mesaje : 35
Data de inscriere : 14/06/2010
Localizare : Roman

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeMar Iun 15, 2010 7:13 pm

Drinky a scris:

- plugin kick afk player dupa maxim 2 min;

Ar fi mai bine slay dupa 1 minut de afk..si vreo 5 minute de afk sa fie kick.. ar fi cel mai corect..sau daca nu kick dupa 5 minute..sa-l puna spectator..ca si asa deocamdata nu este full serverul si pot sta spectatori..apoi vor reveni la joc ! parerea mea..
Sus In jos
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 9:54 pm

necesar plugin pt echilibrarea echipelor mi se pare o prostie pluginu sa te descompui cand iti grenada, cadavrele mi se pare ca raman pe plansa dupa ce omori , nu? si aia cu sangele mie nu-mi place ca daca mai ai putin la viata sangerezi si ala poate sa se ia dupa sange.. cel mai bin ar fi sa se scoata cumva aia cu sangerarea sa ramana sange mult can tragi in el si e naspa aia cand ramane numai carne din tine , daca-ti da o bomba.. si cadavrele sa ramana pe jos!
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 2:31 pm

Poate tie ti se pare o prostie pluginul cu sangele , mie unul imi place si sunt sigur ca si altora le place , esti primul care il aud ca nu ii place.
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 6:11 pm

Mdaaa si mie imi place pluginul ala.
Sus In jos
peric0L
User
User
peric0L


Mesaje : 35
Data de inscriere : 14/06/2010
Localizare : Roman

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 6:19 am

la toti ne place maa...parca , cu pluginul ala cand dau la cap , am o alta precizie..nujt cum sa zic..parca joc mai bine ! Smile)
Sus In jos
eS
User
User



Mesaje : 2
Data de inscriere : 19/06/2010

Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 11:08 pm

Doar ti se pare peric0l, jocul e la fel cu sau fara plugin-ul ala... singurul dezavantaj e faptul ca-ti da de gol pozitia (de exemplu azi, pe dust_2, eram tero avansat tocmai la baza CT iar un CT era scara secat si curgea sange din tavan). E unul sunt indiferent, singurul lucru pentru buna functionare a serverului... hmh, poate o severitate mult mai mare a adminiilor (slay daca campeaza, slay tero care nu pun bomba si e sub un minut, slay afk (la 3 slay-uri kick), gag 3 runde ptr. injurii (repetarea injuriilor ban), acces la toti adminii de execclient (admin_execclient JUCATOR snapshot ptr. poze). Mie unul imi plac serverele clasice gen pgl, traficzone, prefer simplitatea si calitatea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Introducere plugin-uri Empty
MesajSubiect: Re: Introducere plugin-uri   Introducere plugin-uri Icon_minitime

Sus In jos
 
Introducere plugin-uri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere plugin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server IP: 188.212.107.135:27015 :: Board index :: Sugestii & Propuneri-
Mergi direct la: