Server IP: 188.212.107.135:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server IP: 188.212.107.135:27015


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Statistica serverului
Propunere plugin B_160x400_T2_F-2

 

 Propunere plugin

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Propunere plugin Empty
MesajSubiect: Propunere plugin   Propunere plugin Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 11:00 pm

Am o propunere in legatura cu scrisul ca sa ne intelegem , la admini s-a rezolvat am vazut nick , verde si scrie cu rosu , daca s-ar putea la nick Cs sa fie cu albastru la cei cu tero rosu nick-urile tot asa am vazut pe un server e cam naspa la noi nu prea deosebesti cine scrie tero sau cs ar fi bin un plugin pt nick-urile vizitatorilor si asa ne-am intelege si am vedea cine ce cum scris e chiar necesar ca toti au galbenu ala!
Sus In jos
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

Propunere plugin Empty
MesajSubiect: Re: Propunere plugin   Propunere plugin Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 3:50 am

Mda pe mine m-ai pierdut pe drum cu propunerea asta,in fine eu sunt CONTRA daca am inteles eu bine ce vrei ,as vrea sa ramana sv cat mai simplu nu sa-l facem sorcova cu 1001 de culori si prosti puse pe el.
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

Propunere plugin Empty
MesajSubiect: Re: Propunere plugin   Propunere plugin Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 9:08 am

GreuDeUcis intelege ca noi nu vrem sa facem sorcova serverul , daca tu esti invatat asa de pe serverul unde jucai inainte e problema ta , acolo era tiganie.
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
peric0L
User
User
peric0L


Mesaje : 35
Data de inscriere : 14/06/2010
Localizare : Roman

Propunere plugin Empty
MesajSubiect: Re: Propunere plugin   Propunere plugin Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 3:22 pm

Cel mai bine sa ramana asa in legatura cu culorile...pentru ce sa introducem toate prostiile , daca nu ne avantajeaza cu nimic pe server si pe deasupra mai provoaca si LAG !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere plugin Empty
MesajSubiect: Re: Propunere plugin   Propunere plugin Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere plugin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Introducere plugin-uri
» Propunere ss-uri
» propunere - pro/contra
» Propunere admini
» Propunere downgrade

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server IP: 188.212.107.135:27015 :: Board index :: Sugestii & Propuneri-
Mergi direct la: