Server IP: 188.212.107.135:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server IP: 188.212.107.135:27015


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Statistica serverului
propunere - pro/contra B_160x400_T2_F-2

 

 propunere - pro/contra

In jos 
+2
Drinky
Fiul
6 participanți
AutorMesaj
Fiul
Moderator
Moderator
Fiul


Mesaje : 39
Data de inscriere : 11/06/2010

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 11:46 am

propun sa nu se mai dea admine mari , de acu inainte toti care fac cerere sa inceapa de jos , iar daca sunt activi , vor fi avansati , daca nu , avertizati / stergerea accesului . Si asa suntem destui cu acces mare
Sus In jos
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 11:50 am

Eu sunt PRO.
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 11:50 am

Ai dreptate fiul asa ar fi normal , dar eu zic ca nu suntem multi admini , le dam si daca nu sunt activi pe server li se scoate accesul . Noi o sa ii urmarim daca intra pe server si isi fac treaba
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 11:53 am

Pai sincer sa fiu din moderatorii pe care ii avem,Roberto nu mai este,sikk care e recent isi face aparitia pe sv,oSTRICI destul de rar isi face simtita prezenta iar pe restul nu i-am vazut sa faca ceva sau sa se foloseasca de gradul de moderator.
Sus In jos
peric0L
User
User
peric0L


Mesaje : 35
Data de inscriere : 14/06/2010
Localizare : Roman

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeMar Iun 15, 2010 7:09 pm

Si eu sunt de acord... cer sa se faca un topic cu Bile albe / negre si mariri / degradari... si raman asa toti adminii..si de exemplu unul din moderatori care nu isi face treaba calumea pe server sa fie retrogradat ca administrator..si atunci va fi mai bine !
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 12:24 am

Pro , care nu isi face treaba inseamna ca nu merita admin , deci i se scoate
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
Eldar
Owner
Eldar


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 44

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 6:47 am

peric0L a scris:
Si eu sunt de acord... cer sa se faca un topic cu Bile albe / negre si mariri / degradari... si raman asa toti adminii..si de exemplu unul din moderatori care nu isi face treaba calumea pe server sa fie retrogradat ca administrator..si atunci va fi mai bine !

In nici un caz nu ne vom spala hainele in public! Gradele se vor da in functie de aptitudinile si experienta fiecarui jucator in parte. Fiti siguri ca adminii fara activitate vor fi retrogradati sau chiar li se vor sterge accesul.
Sus In jos
peric0L
User
User
peric0L


Mesaje : 35
Data de inscriere : 14/06/2010
Localizare : Roman

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 10:07 am

sa inteleg ca nu esti de acord cu optiunea mea ! Wink
Sus In jos
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 10:20 pm

PRO cu ce ziceti voi si ma PROpun moderator Smile)))))))))))))))))))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





propunere - pro/contra Empty
MesajSubiect: Re: propunere - pro/contra   propunere - pro/contra Icon_minitime

Sus In jos
 
propunere - pro/contra
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere ss-uri
» Propunere admini
» Propunere downgrade
» Propunere plugin
» Propunere pro sau contra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server IP: 188.212.107.135:27015 :: Board index :: Off-topic-
Mergi direct la: