Server IP: 188.212.107.135:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server IP: 188.212.107.135:27015


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Statistica serverului
Propunere ss-uri B_160x400_T2_F-2

 

 Propunere ss-uri

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 7:19 pm

Am vazut ca pluginu de ss e varza , cred ca unu dintre cele mai proaste pluginuri care le-am vazut in viata mea de jucator de cs , am discutat si cu elder si vreau sa-mi pun propunerea de a se baga un plugin CALUMEA sa nu ne facem de ras, clientu nici macar nu vede cand i se face poze am fost testat de Elder e efectiv de rahat , o sa atasez o poza facuta de pe alt server cum apare cand ti se face o poza ina fara faptului ca ii scrie adminului alb pe negru cand face ss-uri..

Am intrat in cstrike si numai am i-am aratat lu Elder , va poate confirma el!
Sus In jos
Fiul
Moderator
Moderator
Fiul


Mesaje : 39
Data de inscriere : 11/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 8:15 pm

dar cauta daca tot vrei un plugin calumea , noi nu suntem de meserie sa bagam pluginuri , sa le modificam , noi suntem mai mult cu jucatul si adminatul. si noi am cautat pluginuri bune , asta e , nu am dat de unul bun , cauta si u poate avem noroc

SI , i'am facut lui ussr poze , merge , le are , chestia este ca nu iti apare in chat , apare doar in consola , il pune si spectator .
Sus In jos
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 8:26 pm

Poze ss-uri



asa ar trebuii sa fie, parerea mea, si ar trebuii ca la admini sa se bage ss-urile sa poata face poze,



http://i.imagehost.org/download/0112/awp_bycastor0001
http://i.imagehost.org/download/0427/awp_bycastor0002
Sus In jos
Eldar
Owner
Eldar


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 44

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 8:39 pm

Astept sa-mi dati un ss, un ultim ss sa il punem.
Sus In jos
SNAKE
Admin
Admin
SNAKE


Mesaje : 72
Data de inscriere : 07/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 9:04 pm

Nu mi se pare o problema grava ca nu se vede in chat ca i sa facut poze player-ului , din partea mea e ok din moment ce face poze si il pune spectator. Adevarul e ca tu GreuDeUcis ai si mare experienta in adminat. Am vazut ca decat gura e de tine , playeri cu nick www.... pe server si tu nai nici un stres etc.
Sus In jos
http://pitestiatocs.ogameking.com
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 10:22 pm

le schimb frate nick dar nu pot imediat , poate joc in 2-3 min le schimb sau chiar imediat stiu , regula nu am experienta dar am habar de teorie destula pe unde am jucat:)
Sus In jos
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 3:47 am

Si eu sunt multumit, merge acum ss chiar daca nu se vede in chat,eu vad in consola ca i-am facute poze asa ca nu vad unde e problema.
Sus In jos
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:35 pm

eu nu pot sa fac poze frate ca admin ce fac? dau afara pe ghicite care e codat sau nu?
Sus In jos
Drinky
Admin
Admin
Drinky


Mesaje : 65
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : Pitesti

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 2:38 pm

Da aici ai si tu dreptatea ta Smile poate se rezolva.
Sus In jos
Eldar
Owner
Eldar


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 44

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 4:54 pm

Am bagat vechiul forceds_ss si merge. Merge doar la cei cu acces mare, asta era si motivul ptr care il scosesem.
Din nefericire cand a fost bagat acest plugin nu i-a mers lui Greudeucis care avea admin.
L-am mai verificat eu inca o data si nu merge decat la cei cu god si rcon, la restul nu merge.
Sus In jos
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 10:59 pm

si ce facem in cazul asta , ca mi se pare o porcarie, sincer si fara nici un misto , astept sa fiu GOD sa pot face poze? e cam penibila chestia , sfatul meu si parerea mea scoateti-l si bagati ceva ce POT si adminii sa faca , ca ii cam defavorizati si mai ales moderatorii ca nici ei nu pot face poze, eu zic ca fiecare functie de pe server sa POATA FACE CEVA! si chiar insist pe tema cu pozele sa se rezolve naiba odata ca mi s-a luat, nu puteti sa bagati un plugin OK si sa mearga si la admin , era frumos ce-ai bagat tu elder atunci de mi-ai facut poza Wink nush cine are ideeile astea eronate, cu pluginuri de rahat , ROg sa se bage un plugin favorabil ADMINILOR si tuturor si NU NUMAI!
Sus In jos
Eldar
Owner
Eldar


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 44

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 3:53 pm

Pana vom gasi un plugin de ss care sa il foloseasca toate accesele am bagat un plugin "admin_ss" pe care il pot folosi adminii si moderatorii.
Pluginul cu "amx_ss" ramane in continuare si il pot folosi doar adminii care au acces de cvar.
Asa ca folositi cu incredere "admin_ss", l-am probat si merge.
Pentru a preintampina intrebari stupide gen: "de ce nu se executa cu aceeasi comanda?"sau "de ce nu sunt inversate sa fie amx la aia si admin la ceilalti? " pot sa va raspund sincer ca: sunt pluginuri care fac cam acelasi lucru si nu pot fi incurcate si de acceea su comenzi diferite, si de inversat nu le-am inversat ca nu am de ce Very Happy .

So, GL&HF, pluginurile merg, sa curga banurile si sa se umple serverul. Basketball
Sus In jos
GreuDeUcis
User
User



Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/06/2010

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 2:33 pm

a da merge cu admin_ss dar cum e comanda de drept sa fac anume 3-4 poze de ex? un ex?
Sus In jos
Eldar
Owner
Eldar


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 44

Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 2:39 pm

GreuDeUcis a scris:
a da merge cu admin_ss dar cum e comanda de drept sa fac anume 3-4 poze de ex? un ex?

Exista in lista Comenzi admini:

admin_ss (nume sau #userid) (nr. de poze) -Face screenshot-uri (valabil la admini si moderatori pe server)

Intai citeste si apoi scrie ceva pe forum.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere ss-uri Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ss-uri   Propunere ss-uri Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere ss-uri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» propunere cat si ajutor
» Propunere admini
» Propunere downgrade
» Propunere plugin
» Propunere pro sau contra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server IP: 188.212.107.135:27015 :: Board index :: Sugestii & Propuneri-
Mergi direct la: